Hizmetlerimiz

PROFESYONEL

kalıcı makyaj


Her sabah makyajla uyanmak artık mümkün! Sien, profesyonel kalıcı makyaj işlemi ile hayatınızı kolaylaştırıyoruz.

 • Daha düzgün, bakımlı ve genç bir görünüm kazanılır.
 • Özellikle işinin yoğunluğu ve statüsünden dolayı sürekli bakımlı görünmesigereken iş kadınları, sanatçılar, yakın ve uzak görme problemi yaşayanlar veya sürekli bakımlı olmaya seven kadınlar ve genç kızlar için kalıcı makyaj can kurtarıcı bir yöntemdir.
 • Özellikle aşırı hassas cilt tiplerinde ve makyaj malzemelerine karşı hassasiyet gösterebilen cilt tiplerinde kalıcı makyaj tercih edilebilir.
 • Kaş, göz çizgisi veya dudaklarda doğal cilt renginizle uyumlu etkiler yaratılabileceği gibi bazı ufak kusurlar kapatılabilir veya şekil bozuklukları giderilebilir.
GENETİK

zayıflama


Modern insanın en önemli sorunlarından biri kilo problemi. Günümüz dünyasında, milyonlarca insanın savaş açtığı kilolardan genetik kodlarınıza göre beslenerek kurtulabilirsiniz.

 • Sadece beslenme değişikliği ile, diyet yapmadan, zayıflamaya destek ürünler ve ilaçlar kullanmadan sağlıklı biçimde kilo verebilirsiniz.
 • Zayıflama sürecinde, yüzde ve vücutta görülen kırışıklıkların ve sarkmaların bu program uygulanırken oluşmadığı gözlenmiştir. Ayrıca bu programda, kas ve dokuların değil, vücudun yağlı kısımlarını zayıflaması söz konusudur. Bu yöntemle zayıfladığımızda cilt gergin ve güzel kalır.
 • Uygulanan anti-aging kişiye özel beslenme programında özellikle bacak, popo, karın bölgesi kaslarının güçlendirilmesi, seksüel aktiviteyi artıracak hormonal destek mekanizmalarının artırılması hedeflenir. Bu esasa göre tedavi planlanır. Beslenme şeklinin değişikliği genelde kişinin kendisini fiziksel ve psikolojik olarak daha iyi hissetmesini sağlar. Kişinin kendini daha sağlıklı ve canlı hissetmesi, psikolojisinin, fiziksel gücün ve konsantrasyonunun yükselmesine ve duygularının dengelenmesine yol açar. Beslenme düzenlenmesiyle birlikte, daha önce hissedilen yorgunluk yerini enerji artışına ve canlılığa bırakır. Ayrıca destekleyici egzersizlerle metabolizma güçlendirilebilir.
KAŞ TASARIMI

microblading


Kaşlarınız, yüzünüzün en önemli parçalarından biridir. Eğer kaşlarınızdan memnun değilseniz tam aradığınız yerdesiniz. Sizi merkezimize bekliyoruz.

 • Microblading, dövmeden farklı olarak kaş bölgesinin içini boyamak yerine özel microblading kalemi ile kaş bölgenize tek tek çizgiler çizilerek, gerçek kaş görünümü vermesidir. Bu uygulama iki saat gibi bir sürede tamamlanır.
 • Kaşlarınız istediğiniz yoğunlukta ve kalınlıkta değil mi? Sien Beauty Center, size kusursuz kaşlar ve cesaretli bakışlar sunuyor.
 • Kaşlarınızı her gün boyuyorsunuz ancak, tam eşit olmuyor ve doğal görünmüyorsa. “Microblading Kaş Tasarımı” sizin için doğal ve kalıcı bir çözüm olacaktır.
PROTEZ

tırnak


Hızlı kırılan tırnaklar, sürekli bakımlı gözükmek isteyen bayanlar hatta tırnak yeme alışkanlığı olan bay ya da bayanlar için, güzelliğin yanı sıra tedavi amaçlı da yaptığımız profesyonel işlemdir.

 • Protez Tırnak; deforme olan, sürekli yenilenmesi gereken oje sorununu ortadan kaldırır, daima parlak, ilk günkü gibi bakımlı görünüm kolaylığı sunar.
 • Herzaman bakımlı ve güzel tırnaklara sahip olmak istemezmisiniz hemde bunu en zahmetsizce yapalım. Sizi merkezimize bekliyoruz.
LAZER

epilasyon


İstenmeyen tüylerinizden kurtulmak için kullandığınız epilasyon aletlerinden, tıraş olmaktan, cımbızla uğraşmaktan veya ağda acısını çekmekten sıkıldıysanız, lazer epilasyon sizin için mutlak bir çözüm olabilir.

 • Lazer epilasyon, ülkemizde oldukça sıklıkla başvurulan ve başarıyla gerçekleştirilen kıl yok etme yöntemlerinden biridir. Lazer epilasyonun çalışma yöntemi, istenmeyen tüylerin köklerinin lazer ışığı ile yakılması ve yokedilmesi prensibine dayanır. Merkezimizde son teknolojik donanıma sahip cihazlar ile istenmeyen tüylerinizden hemen kurtulun!
 • Sien Beauty Center, profesyonel ekibi ile siz değerli müşterilerimize her konuda sağlıklı ve kusursuz görünümü sunmaktadır. Hayatınızı kolaylaştırıcak ve güzel görünmenizi sağlayacak işlemlerimiz için sizi merkezimize bekliyoruz.
CİLT

bakımı


Daha genç ve sağlıklı bir cilde sahip olmanız için, Sien tam size göre.

 • Doğal güzelliğinizi ortaya çıkarmaya hazırmısınız? Sien ile cildinizin bakım ihtiyacını profesyonel şekilde yapalım. Peeling, maske, nemlendirme, siyah nokta temizliği, yüz canlandırıcı ve tüm bakım işlemleri size daha dinç bir görünüm kazandıracak, tabir-i caizse yeniden doğacaksınız
 • Sien ile artık daha genç, daha sağlıklı ve canlı bir cilde sahip olabilirsiniz. Sizleri merkezimize bekliyoruz.
KALICI

oje


Tırnaklarınızın muhteşmen görünmeye ihtiyacı var. Jel ve kalıcı oje işlemleri ile tırnaklarınızı kusursuz güzelliğine kavuşturun.

 • Kişisel bakımda maksimum süre harcanan yer özgün tırnaklardır. Manikür yaptırmak için kuaförlerde harcamış olduğunuz sürenin yanında, ojemiz soyuldu, bozuldu diye derhal her gün yahut gün aşırı ojelerinizi tazelemek zorunda kalıyorsunuz. Sizleri kusursuz ve zahmetsiz tırnaklara kavuşmaya davet ediyoruz.
 • Kalıcı oje uygulaması, özellikle düzgün bir şekilde oje sürmeyi başaramayan ya da ojenin kuruması esnasında ojesini bir şekilde mutlaka bozan hanımlar için mucize bir uygulama olarak sizlere sunuyoruz. Kalıcı ojenin süresi yaklaşık olarak 2 hafta olup, bu uygulama ile tırnaklarını 2 hafta boyunca kırılmadan, ojesi bozulmadan, parlak ve güçlü bir şekilde kalmaktadır.
 • Hayatınızı kolaylaştırmak ve muhteşem, kusuruz, zahmetsiz tırnaklarınıza kavuşmak için sizleri merkezimize davet ediyoruz.
KİRPİK

lifting


Modern insanın en önemli sorunlarından biri kilo problemi. Günümüz dünyasında, milyonlarca insanın savaş açtığı kilolardan genetik kodlarınıza göre beslenerek kurtulabilirsiniz.

 • Cesaretli bakışlar için hazırmısın? Profesyonel ekibimiz ile kusursuz bakışlara kavuşun.
 • Doğal görünümü ile kirpiklerinizin daha hacimli, uzun ve kıvrık olmasını Kirpik Lifting işlemimiz ile sizlerle buluşturuyoruz.
bize ulaşın

hazır mısın?